השכרת משרדים ברמת גן - איפה הכי כדאי?

השכרת משרדים ברמת גן - איפה הכי כדאי?
מהבורסה ועד קניון איילון, יצאנו לבדוק - היכן הכי כדאי לכם לשכור משרד ברמת גן.

בסוף שנת 2014, חלה ירידת מחירים גורפת בשוק השכרת המשרדים ברחבי הארץ, וזאת בהשוואה למחירי השכירות בסוף שנת 2013, כאשר ברוב אזורי הארץ, הירידה במחירי ההשכרה התרחשה העלייה בהיצע ההולך וגדל של שטחי משרדים להשכרה ברמת גן ובערים נוספות ברחבי גוש דן, לרבות, פתח תקווה, הרצליה ואף תל אביב. על פי נתונים שונים, הירידה המשמעותית ביותר במחירי המשרדים להשכרה התרחשה ברמת גן, כאשר המחיר הממוצע למ"ר ירד ב-7.1%.

בנוסף להיצע ההולך וגדל בשטחי משרדים להשכרה בבורסה או בכל אזור עסקים משגשג אחר ברחבי רמת גן, סיבה נוספת לירידת המחירים היא הריבית הנמוכה במשק, ובדומה לענף הנדל"ן למגורים, גם בתחום שטחי המסחר, נוצרה מגמה על פיה הריבית הנמוכה מאפשרת לבעלי המשרדים לדרוש עבור נכסיהם מחיר מכירה גבוה יותר. במהלך שנת 2015, מגמת ירידת המחירים בענף המסחרי ברחבי רמת גן אומנם נבלמה, אך ההיצע ההולך וגובר במעטפת המקיפה את רמת גן, הותיר את מחירי השכירות נמוכים מאלו אשר היו מונהגים באזור לפני כשנתיים.

בשני קצוות העיר, קניון איילון מצד ומתחם הבורסה  מן הצד השני, עומדים לרשותכם כיום, מגוון רחב של משרדים להשכרה בכל גודל נדרש. בכל אחד מקצוות העיר תוכלו למצוא יתרונות בולטים למיקום המשרד, כאשר היתרון הבולט במתחם הבורסה הוא כמובן הנגישות לנתיבי איילון ותחנת הרכבת. לצד מגדלי המשרדים היוקרתיים הפועלים במתחם הבורסה, בהם עלות ההשכרה מתחילה מ-100 ₪ למ"ר, עומדים לרשותכם משרדים להשכרה בבורסה במחירים נמוכים יותר. משרדים אלו ממוקמים בעיקר במתחם גשר ההלכה הנחשב לחלקו הצפוני של מתחם הבורסה ברמת גן. באזור זה תוכלו ליהנות ממשרדים בגדלים שונים במחירים נמוכים יותר באופן משמעותי ובחלק מהם לא תדרשו לשלם גם דמי ניהול.

בצד השני של רמת גן, בסמוך למתחם קניון איילון (הנמצא בחלקו בשטחה המוניציפאלי של בני ברק), תוכלו ליהנות ממגדלי משרדים חדישים אשר הוקמו במרוצת השנים האחרונות. משרדים אלו מאפיינים ברוב המקרים ברמת גימור גבוהה במיוחד ובמחירים נמוכים באופן השוואתי לשטחי משרד זהים במתחם הבורסה ברמת גן. 

מספר נכס מיקום שטח (מ"ר) מחיר תיאור לפרטים נוספים
11,959רמת גן בורסה80-80השכרה- 7000 ש"ח למ"רבלב הבורסה משרד מהמם מחולק ל3 חדרים מרווחים עם חלונות בכולם ומאוד מוארים וחדר ישיבות מרווח , כמו כן יש בנכס שירותים ומטבחון . לנכס מוצמד הגג שהינו פתוח וניתן לשימוש המשרד בלבד . כמו כן ניתן לשכור עם המשרד שתי חניות
מספר נכס מיקום שטח (מ"ר) מחיר תיאור לפרטים נוספים
11,004תל אביב - מרכז150-200השכרה- 22000 ש"ח למ"רבסיטי של ת"א ק"ק ניתן לשכור 160 מ"ר עם תקרה גבוהה.
מספר נכס מיקום שטח (מ"ר) מחיר תיאור לפרטים נוספים
9361/1תל אביב - מרכז100-600מכירה/השכרה- 90 ש"ח למ"רבמרכז תל אביב משרד מהמם בשטח של 262 מ"ר עם נוף לים . עבר שיפוץ מהיסוד וכיום הנכס בגימור מאוד גבוה עם חלוקה בזכוכית עבה לצורך יצירת בידוד מקסימלי עם גימור באלומיניום בלגי . כמו כן ניתן לבצע התאמות לצורכי הלקוח . שווה לראות !!!!!!
מספר נכס מיקום שטח (מ"ר) מחיר תיאור לפרטים נוספים
11,641תל אביב - מרכז104-104השכרה- 70 ש"ח למ"רבמגדל משרדים על נתיבי איילון ניתן לשכור 100 מ"ר 4 +קבלה +מטבחון.
מספר נכס מיקום שטח (מ"ר) מחיר תיאור לפרטים נוספים
11,765תל אביב - מרכז225-650השכרה- 120 ש"ח למ"רבנין בוטיק יחודי בסיטי ניתן לשכור 100-300 מ"ר מפוארים