משרדים להשכרה - מחפשים?

מחפשים משרד? הקמתם עסק קטן ואתם כבר מתחילים לתכנן איך אתם אוספים לקוחות חדשים בזה אחר זה. הדפסתם כרטיסי ביקור, פליירים, פנקסי חשבוניות וקבלות, ועכשיו רק נותר לכם למצוא משרד קטן שיוכל להכיל אתכם ואת המחשב שלכם, כדי שתוכלו לקום בבוקר ולנסוע לאן שהוא שהוא לא הבית. ובכן, כדאי לדעת, שמשרד היא עלות משמעותית בכל עסק, ולפעמים כדאי לדחות אותה עד שהעסק יתייצב ותהיה לו הכנסה זורמת של מזומנים פנימה. בינתיים תוכלו להשתמש בשירותים מגוונים שמספקים לכם תחליף למשרד אמיתי, ואפילו תחליפים שישימו אתכם בעמדה טובה יותר, עם מזכירה שמעולם לא תכננתם שתהיה לכם בשלב כל כך מוקדם.

משרדים וירטואליים להשכרה

 

פתרון זה של משרדים להשכרה, הוא למעשה פתרון של משרד וירטואלי להשכרה. אתם למעשה בוחרים מספר טלפון משלכם, ומנחים את חברת המשרדים כיצד יש לענות ללקוחותיכם. כל מי שיתקשר אליכם, ייענה על ידי מזכירה אמיתית בשר ודם, ויתבקש להשאיר הודעה. ההודעה תועבר אליכם באופן מיידי, ואתם תוכלו ליצור קשר בחזרה עם הלקוח. בנוסף לכך, אם יש לכם פגישות שאתם רוצים לנהל, וחשוב לכם לנהל אותן דווקא בסביבה שלכם, תוכלו לשכור מאותה חברה משרד לפרק זמן של שעה, שעתיים או יותר על מנת לקיים את הפגישה. או אז, תקבלו חדר ישיבות מושלם, עם שולחן בגודל שתצטרכו, מקרן ומסך, כיבוד קל, וכל הפינוקים והאלמנטים שמתקיימים בחדרי ישיבות בחברות הגדולות.

כאשר אתם עושים את הצעדים הראשונים בעסקיכם, אתם צריכים לשים לב היטב לעלויות ולהוצאות שלכם. לרוץ ולחפש משרדים להשכרה זה אמנם כיף, אבל זה לא ממש חכם מבחינת הוצאות העסק. תוכלו לחפש באינטרנט את כל הפרטים הדרושים לכם אודות משרדים וירטואליים, בדיוק כפי שאתם מחפשים מתכונים לעוגות שוקולד, או מאמרים מקצועיים בנושא רשלנות רפואית. תוכלו להתרשם מהשירותים שמציעות החברות השונות, ומרמת המחירים. לעיתים מדובר במנוי חודשי, ולעיתים התשלום הוא פר שירות. תוכלו גם לברר האם אותן חברות מספקות שירותים של בניית אתרי אינטרנט ואירוח של האתרים על גבי שרתים וכדומה.