משרדים להשכרה דרך החממה העסקית של מט"י

מט"י – מרכז טיפוח יזמות הוא מלכ"ר שכשמו אמור לעודד ולטפח את העסקים הקטנים במשינת ישראל. מסתבר שהכלכלה הישראלית נשענת ברובה על אותם עסקים קטנים, הם מעודדים צמיחה, מניעים את המשק באמצעות תשלומי המיסים ובכלל פורצים דרך בתחומים רבים. סניפים של מט"י מפוזרים במספר ערים ברחבי המדינה ומספקים שירותי הדרכה, ליווי וייעוץ לעסקים ויזמים במחירים מסובסדים, הכל כדי לתמוך בהם להצליח ולא ליפול. אחת היוזמות האחרונות של מט"י הוא החממה העסקית.

 

מה מציעה החממה העסקית?


כחלק מההטבות המעולות שמט"י מציע ללקוחותיו הוא מציע גם משרדים להשכרה במחירים מסובסדים תחת קורת גג אחת שמספקת מגוון שירותי משרד. המשרדים מגיעים בדרך כלל במספר גדלים בהתאם לצורכי העסקים. הם מקבלים הנחות משמעותיות והזדמנות אמיתית להתחלה אפקטיבית של העסק שלהם. כיוון שמדובר במתנה אמיתית, היא ניתנת לעסקים בתחילת דרכן ולא לחברות מבוססות. כך מט"י מקפידה לעזור למי שזקוק לשירותיה ולא לסבסד מי שיכול לשלם מחיר מלא. קצת כמו במצבים של פינוי אגרנות כפייתית, השירות ניתן למי שסובל מההפרעה ולא למי שסתם מעוניין להעיף קצת זבל מהמחסנים שלו.

 

האם משרדים להשכרה מסובסדים משתלמים?


ברור. למי שעומד בקריטריונים ואכן זקוק לשירותי משרד. זו שאלה שכל בעל עסק צריך לברר עם עצמו. האם המוצר או השירות שהוא מציע ללקוחותיו מצריך שגירת משרד? היום יותר מבעבר יש בעלי מקצוע רבים עצמאים שאינם זקוקים לשירותי משרד. עסקים כאלה סתם יוציאו כסף אם ילכו על ההצעה הזו. נכון שהמחיר מסובסד מאוד, אבל זה עדיין עולה כסף מדי חודש. כסף שיכול לשמש לצורך אחר. מעבר לכך צריל להבין שמדובר בכמות מכובדת של עסקים שמרוכזת במקום אחד ולעיתים יש תחרות עזה בין בעלי מקצוע זהים. כל בעל עסק צריך לשקול אם לא כדאי לו לשלם יותר ולשכור משרדים במקום יותר נכון עבורו מבחינה עסקית. משרד ללא מתחרים באותה הקומה למשל, או אולי באיזור מסוים בעיר שיש לו חשיבות עסקית עבורו. הרעיון נפלא, לא לכל אחד, כמובן.