משרדים להשכרה בפארקים תעשייתיים

יש יזמים ורשויות מוניציפאליות שמקימות פארקי הייטק, יש יזמים שחורטים על דגלם דווקא את נושא של התעשייה והמלאכה כגורם שצריך לטפח. הם ירצו להקים פארק למפעלי תעשייה כבדה לתעשייה קלה ועוד. הם אומרים שממילא כל התעשייה הזאת נשענת על חידושים והמצאות מתחום ההייטק. אלא שבתעשייה יש עוד ערך מוסף. ערך של עבודה הפעלת הגוף והידיים. עבודה מלווה במאמץ וזיעה. כמובן לצד מהנדסים מתכננים במשרדים. הם מדברים על ייצור תוצרת תעשייתית לסוגיה. יזמים ורשויות אלו יקימו פארק תעשייתי שיהיו בו משרדים להשכרה לצד אולמות ייצור, מחסנים ועוד מבנים כאלו ואחרים שמתאימים לנישה הזאת. פארק תעשייתי יאופיין בסוג כזה של עסקים שיאכלסו את הבניינים הראשיים והאולמות השונים, לצד עסקים שנותנים שירותים למפעלים אלו.

 

ניהול פארק תעשייתי

 

פארק תעשייתי ישתרע על שטח נרחב. הוא ירושת ברחובות רבים. לאורך הרחובות יהיו מבנים רבים של מפעלים, בתי מלאכה מוסכים ועוד. המפעלים ייצרו סוגים שונים של מוצרים. מוצרים מתחום המזון. מוצרים מתחום של קוסמטיקה, ביגוד, נייר ועוד רבים אחרים. במבנים יהיו משרדים להשכרה לצד אולמות ייצור, מחסנים, רחבות חנייה ועוד. חברת הניהול של הפארק תדאג לניקיון של כל הכבישים. ניקיון שיכלול ניקיון ידני וגם ניקיון שוטף של מכונות ניקיון רכובות. הגינון במרחב הסביבתי יהיה באחריותה.חברת הניהול יכולה לדאוג בעת הצורך לחברת הובלות שעוסקת בפינוי משרדים, פינוי ירושות, והובלות רהיטים. מי ששוכר מבנים תעשייתיים וגם משרדים להשכרה בפארק תעשייתי נהנה מניהול תקין של האזור ויכול להתרכז בעשייה ובייצור

 

שירותים נלווים

 

לצד המפעלים יהיו ספקים שונים שייתנו מענה לכל הדרישות והבקשות של המפעלים והמשרדים בפארקים התעשייתיים. שירותי אוכל למיניהם. מסעדות, בתי קפה, סופרמרקטים, ועוד. שירותי רכב למיניהם. מוסכים שונים שירותי רחיצת רכב.חברות הובלות שעוסקות בפינוי משרדים, פינוי ירושות והובלות של מיטלטלין. שירותי דפוס שירותי ניהול חשבונות וראיית חשבון ועוד משרדי עורכי דין שמתמחים בתחומים של מפעלים תחומי עובדים, נדל"ן ואחרים. הרשות המוניציפאלית שבשטחה פועל הפארק תיתן את כל השירותים המתאימים. הרשות מעוניינת שהפארק ישגשג. מכמה סיבות. הראשונה היא מתן תעסוקה טובה לתושביה. השנייה היא גביית מיסי ארנונה לקופתה. כך שכל הצדדים מרוויחים מקיומו של פארק תעשייתי.