ניהול ואחזקת בניין, תנו את העבודה למקצוענים

ניהול ואחזקת בניינים איננה מלאכה פשוטה ובוודאי שאין זאת מלאכה לחובבנים. כאשר מדובר על אחזקת בניינים למגורים ועל אחת כמה וכמה כאשר מדובר על ניהול ואחזקה של בנייני משרדים, חשוב לבחור בחברה רצינית ואחראית, חברה שצברה ניסיון בתחום והוכיחה אמינות ומיומנות לאורך זמן.

מניקיון ועד אבטחה

אחזקה של משרדים היא עיסוק מורכב. כדי שהמשרדים ייראו ייצוגיים, שסביבת העבודה תהיה מסודרת ונקייה, שהמעלית תפעל ללא דופי וכדי שאנשי הביטחון והאבטחה יעשו את עבודתם נאמנה, יש צורך בחברת ניהול שתפקח על הכל במבט מלמעלה. בנוסף, דואגת חברת האחזקה גם לרכישת ביטוחים מתאימים כגון ביטוח מבנה, ביטוח צד ג' וכן הלאה. הפיקוח על נותני השירותים באופן שוטף מצד אחד, וקיום קשר עם בעלי המשרדים על מנת לוודא את שביעות רצונם מצד שני, מבטיחים איכות מתמשכת, לאורך זמן וללא פשרות.

שירות 24/7

בחירה בחברת אחזקות יעילה שמתמחה באחזקת מבנים ומשרדים, משמעה קבלת שירות מסביב לשעון. אף פעם אי אפשר לדעת מתי תהיה סתימה בצנרת או מתי תתגלה בעיה במעלית שיצריכו טיפול דחוף. על מנת שאפשר יהיה להמשיך לעבוד ללא תקלות וללא עיכובים מיותרים, חשוב לוודא מראש שחברת האחזקה שבה בוחרים ערוכה לספק שירות מהיר, איכותי ויעיל, עשרים וארבע שעות ביממה.

מצליחים להוזיל עלויות

אחד הדברים המפתיעים ביותר הוא העובדה שניהול של חברת אחזקה איכותית יכול לעיתים להוזיל עלויות שונות. עובדה זאת מתבצעת בזכות העובדה שחברות ניהול רציניות עובדות עם ספקי שירות שונים למשך תקופות זמן ארוכות ולעיתים בכמה וכמה פרויקטים בו זמנית. באופן כזה, ספק של שירותי ניקיון למשל, יוכל להציע שירות זול יותר עבור ניקיון המשרדים, בזכות יחסי העבודה המיוחדים שיש לו עם חברת האחזקות. כל זאת, כמובן, ללא פגיעה באיכות העבודה, דבר שהוא תנאי בל יעבור אצל חברות ניהול איכותיות.

יעילות חשבונאית

בעלי עסקים ומשרדים יודעים שיעילות נמדדת לא רק בצד התפעולי כי אם גם בצד הפיננסי. חברות ניהול ואחזקה שפועלות כהלכה מסוגלות לשמור על יעילות חשבונאית מיטבית הן בתהליך של גביית התשלום מהדיירים ומבעלי המשרדים והן בתהליך של הרישום והסדרת התשלום לספקים.

כדי להשלים את היעילות הפיננסית, חברות אחזקה איכותיות מבצעות את ההתחשבנות באופן שקוף ונגיש, תוך ביצוע הערכות תקופתיות של יחסי עלות תועלת עבור הלקוח. היעילות החשבונאית מצד אחד, והיעילות התפעולית והארגונית מצד שני, הופכים את ניהול הבניין ואחזקתו למקצועיים, בדיוק כפי שבעלי משרדים מצפים.