קניית משרדים בהוד השרון

מי לא היה רוצה  להשכיר משרד  בתל אביב ?  ירושלים היא אמנם בירת הנצח של ישראל, אך תל אביב נחשבת לבירת העסקים שלנו. אבל כמו כל דבר אחר בעיר, גם קניית משרדים אינה עסק זול ומי שתקציבו מוגבל יתקשה למצוא שם נכס שיוכל לעמוד במחירו. לכן קניית משרדים בהוד השרון היא אופציה חכמה ששווה לשקול.

כל חברה קטנה או גדולה זקוקה למשרד. לכן קניית משרדים לצורך השכרתם היא השקעה נבונה. שוק הנדל"ן בישראל רותח והמחירים מאמירים גם בתחום המשרדים. ממש כמו בתחום הדיור הפרטי, הפתרון לכך הוא לצאת מתל אביב ולמצוא נכס במרחק זמן נסיעה סביר שמוקף באזור מגורים חדש, צעיר ושוקק. קניית משרדים בהוד השרון תשאיר אתכם קרובים יחסית למרכז תוך חיסכון בעלויות.
אופציה נוספת קרובה למרכז אך מחוץ לתל אביב, היא משרדים למכירה בכפר סבא. גם אם רכישת משרד נראית כמו עסק יקר יותר משכירות, זכרו שמדובר בנדל"ן שיכניס לכם כסף. ראשית, אינכם צריכים לשלם שכירות למישהו אחר. המשרד בבעלותכם ולכן סכום הכסף המושקע הוא שלכם ולא לתשלומי שכר דירה אותם אינכם רואים בחזרה לעולם. שנית, חלק מהחלל שקניתם תוכלו להשכיר למשרדים אחרים שבכך "משתתפים" בתשלום הרכישה וממשיכים להכניס לכם כסף כל זמן שהבניין בבעלותכם. ולבסוף, לאחר שערך הנדל"ן שרכשתם עולה משמעותית, תוכלו למכור אותו אם תהיו מעוניינים בכך ברווח שקשה להשיג באפיקים אחרים.

עוד אפשרות שכדאי לשקול אם אתם רוצים לצאת מתל אביב, היא משרדים למכירה באזור תעשיה רעננה. גם אם רוב הלקוחות שלכם מגיעים מתל אביב, רמת גן או גבעתיים, עדיין מדובר במרחק נסיעה קצר בין אם הפגישה אצלכם או אצלם, ואם אפשר לעשות חלק מהפגישות בשיחות וידאו כמו סקייפ, עלויות הדלק והחנייה של שני הצדדים יצומצמו. בין אם אתם בודקים אפשרות של קניית משרדים בהוד השרון, משרדים למכירה בכפר סבא או משרדים למכירה באזור תעשיה רעננה - גם בתקציב מוגבל ביחס לעלויות של תל אביב, תוכלו ליהנות ממשרד מפואר מבלי להתפשר יותר מדי על הגודל.
כשאתם בודקים אפשרות של קניית משרדים בהוד השרון אתם צריכים לפנות למומחים הטובים ביותר בתחום, אותם תמצאו בחברת טאוור לנד, המתמחה בשיווק, ייזום, ותיווך נכסי נדל"ן עסקיים. לצוות החברה ניסיון עשיר בעסקאות נדל"ן באזור השרון. פנו למומחי החברה עוד היום, בשיחת טלפון או בהשארת פרטים באתר החברה, ואחד מאנשי הצוות יחזור אליכם וילווה אתכם בתהליך. המומחים של טאוור לנד יעשו הכול כדי למצוא עבורכם את הנכס המתאים לכם במינימום זמן ובמקסימום יעילות.

מספר נכס מיקום שטח (מ"ר) מחיר תיאור לפרטים נוספים
5486/1הוד השרון350-1400השכרה- 75 ש"ח למ"רשטח להשכרה במגדלי הוד: 500/ 350 מ"ר. בניין מפואר באזור התעשייה נווה-נאמן, הוד-השרון, שטחים ברמת מעטפת ושטחים ברמת גימור גבוהה, מיקום מעולה, עם יציאה מהירה לכביש הראשי.
מספר נכס מיקום שטח (מ"ר) מחיר תיאור לפרטים נוספים
12,052הוד השרון230-230השכרה- 74 ש"ח למ"רשטח משרדים ואחסנה באזור כפר סבא 230 מ"ר המחולק ל-8 חדרי משרדים, חדר ישיבות, ממ"ד ומטבחון, מיקום מצוין ושקט, חנייה בשפע ללא עלות, נגישות מצוינת לכל צירי התנועה,
מספר נכס מיקום שטח (מ"ר) מחיר תיאור לפרטים נוספים
12,277הוד השרון103-103השכרה- 68 ש"ח למ"רבבית AMY המפואר בהוד השרון, משרדים מרוהטים להשכרה, רמת גימור גבוהה, 100 מ"ר + מרפסת גדולה,
מספר נכס מיקום שטח (מ"ר) מחיר תיאור לפרטים נוספים
5486הוד השרון500-6000השכרה- 63 ש"ח למ"רבהוד השרון בפארק משרדים יפיפה,ניתן לשכור החל מ-500 מ"ר ועד כ-6,000 מ"ר משרדים ברמת גימור גבוהה מאוד, חלוקה לחדרים, מתאים מאוד לחברת הי טק
מספר נכס מיקום שטח (מ"ר) מחיר תיאור לפרטים נוספים
8835הוד השרון350-1385השכרה- 50 ש"ח למ"רבהוד השרון, בסביבת עבודה ירוקה, ניתן לשכור 350-1385 מ"ר, משרדים מדהימים ביופיים הכוללים ריהוט, מחיר אטרקטיבי
מספר נכס מיקום שטח (מ"ר) מחיר תיאור לפרטים נוספים
1206הוד השרון350-350השכרה- 52 ש"ח למ"רבהוד השרון, בבניין משרדים מפואר, 350 מ"ר ברמת גימור גבוהה, מתאים לחברות היי טק.
מספר נכס מיקום שטח (מ"ר) מחיר תיאור לפרטים נוספים
577הוד השרון700-1300השכרה- 13 ש"ח למ"רמשרדים מפוארים + תשתיות + מעבדה.