משרדים להשכרה בבסר

מחפשים משרדים יוקרתיים להשכרה באזור נחשק? התשובה שלכם היא משרדים להשכרה בבסר. למרות המיקום המרכזי, המגדלים הגבוהים והשטח הגדול, רמת גן זולה לאין ערוך מתל אביב. באזור תוכלו למצוא  מגוון רחב של משרדים להשכרה בכל גודל נדרש. העיר צמודה לתל אביב ודרכי הגישה אליה נוחות, עם אין ספור אוטובוסים ומוניות שירות שמגיעים לאזור. דמי הניהול המונהגים בבסר אינם גבוהים כמו במגדלי היוקרה של תל אביב.

כשאתם מחפשים משרד להשכרה בבסר או אפילו משרדים למכירה בבסר, תוכלו ליהנות ממגדלי משרדים חדישים בעלי רמת גימור גבוהה ורמת מחירים נמוכה בהשוואה לשטחי משרדים זהים במגדלים התל אביביים.

כשאתם מחפשים נכס להשכרה או לקנייה, ישנם מספר דברים שאתם חייבים לבדוק. למשל, מה רמת הנגישות למקום. האם יש באזור חנייה או חניונים נוחים שלא מתמלאים איך שמגיע הבוקר? האם ישנה תחבורה ציבורית נוחה גם למוניות? האם במקום מסעדות רבות שבהן תוכלו להירגע באמצע היום או לסעוד ביום שנמשך עמוק לתוך הערב, גם לארח לקוחות? וכן האם תוכלו להשכיר חלל שקניתם בקלות לחברות אחרות שמחפשות משרד לעצמן? משרדים להשכרה בבסר נמצאים באזור נוח לגישה ומוקפים במסעדות. הקרבה לתל אביב ולערי הלווין שלה, שבה מתגורר רוב הכוח העובד, מהווה גם היא יתרון משמעותי כשאתם מחפשים משרד להשכרה בבסר.

מכיוון שישנו מגוון רחב של משרדים להשכרה בבסר, הדבר המומלץ הוא להתייעץ עם מומחה בתחום הנדל"ן העסקי, שיוכל ביחד אתכם לערוך תיאום ציפיות לצרכים שלכם מול היכולות הכלכליות שלכם. ביחד תוכלו לענות על השאלות החשובות שיכוונו אתכם אל הנכס המתאים עבורכם. תוכלו אפילו לשקול אופציה של משרדים למכירה בבסר, אם יש ברשותכם את התקציב ואתם מעוניינים בנדל"ן מניב.
לכן, כשאתם בוחנים אפשרות של משרד להשכרה בבסר כדאי שתתקשרו לטאוור לנד. אפשר כמובן גם להשאיר פרטים באתר החברה ונציג יחזור אליכם ויתאם עבורכם פגישה עם אחד הסוכנים. החברה מתמחה בכל התחומים שקשורים לנדל"ן עסקי, משיווק עד ביצוע העסקה, תוך שמירה על האינטרסים של לקוחותיה. בחברה מאמינים שעליהם לעשות מקסימום מאמץ כדי שאתם תשבו במשרד החברה שלכם תוך מינימום זמן.

מספר נכס מיקום שטח (מ"ר) מחיר תיאור לפרטים נוספים
9830/1רמת גן בורסה170-42000מכירה/השכרה- 15500 ש"ח למ"רבמגדל מפואר במתחם הבורסה, שטחים למכירה 150-350 מ"ר.
מספר נכס מיקום שטח (מ"ר) מחיר תיאור לפרטים נוספים
11,918הרצליה100-100מכירה/השכרה- 80 ש"ח למ"רבבניין בוטיק בא.ת. הרצליה, כ-100 מ"ר, חלוקה לחדרי משרדים, אופן-ספייס ומטבחון. ברמת גימור גבוהה, מתאים להייטק, מיקום מעולה, בקירבה לצירי תנועה מרכזיים ומרכז מסחרי.
מספר נכס מיקום שטח (מ"ר) מחיר תיאור לפרטים נוספים
11,448כפר סבא180-310השכרה- 60 ש"ח למ"רבניין משרדים באזה"ת כפר-סבא: 180 מ"ר, מחולק לחדרים גדולים, עמדת קבלה, רצפת פרקט, תקרה אקוסטית, מתאים מאוד לחברות היי-טק. מחסן, קומת קרקע, 130 מ"ר.
מספר נכס מיקום שטח (מ"ר) מחיר תיאור לפרטים נוספים
11,548פתח תקוה סגולה200-200השכרה- 45 ש"ח למ"רשטח משרדים ברמת מעטפת בא.ת. סגולה, פתח-תקווה, 200 מ"ר, מיקום שקט, בניין חדש ומפואר,
מספר נכס מיקום שטח (מ"ר) מחיר תיאור לפרטים נוספים
11,688בני ברק400-418מכירה/השכרה- 70 ש"ח למ"רבמתחם bbc בקומה גבוהה משרדים להשכרה ואו למכירה כ420 מ"ר + 8 חניות+2 מחסנים. מפואר ומתוכנן היטב