משרדים להשכרה במרכז – המיקומים הנחשבים ביותר

נוחות ההגעה לערי המרכז באמצעות הרכבת ובאמצעות נתיבי איילו או כביש 6 הופכים את הערים תל אביב ורמת גן לערים המבוקשות ביותר למיקום משרדי חברות מכיוון שהן מאפשרות הגעה אליהן הן מהצפון והן מהדרום בקלות.


ניתן לאפיין את מתחמי משרדים להשכרה בתל אביב ומתחמי משרדים להשכרה בר"ג על פי גודל המתחם, אופיו, השירותים הנלווים הצמודים אליו ובכך לבחור את המתחם המתאים ביותר עבור סוג החברה. בכתבה הבא תנסה להציע התאמה של מתחמי משרדים להשכרה בת"א ומתחמי משרדים להשכרה בר"ג לסוגי עסקים שונים.


משרדים המתאימים לחברות פיננסיות


מתחמי משרדים להשכרה בת"א המתאימים לחברות פיננסיות בדרך כלל ימוקמו ברחוב רוטשילד המפורסם. רחוב רוטשילד גדוש בבנייני משרדים של חברות פיננסיות ובנקים רבים ומציע מגוון רחב של שירותים נלווים לבנייני המשרדים כמו חניונים רבים, מתחמי מסעדות, קרבה לסניפי דואר וסניפי בנקים וכדומה. דוגמא למתחמי משרדים להשכרה בר"ג המתאימים לחברות פיננסיות הוא מתחם הבורסה שבו ניתן למצוא בנייני משרדים רבים של בנקים, חברות ביטוח, חברות רואי חשבון וכדומה.דוגמא למתחמי משרדים להשכרה בת"א המתאימים לחברות בתחום המשפט היא מתחם בית המשפט בתל אביב. בנייני המשרדים הנמצאים באזור מתחם בית המשפט בתל אביב נהנים מהקרבה לבית המשפט כמו גם קרבה לשירותים נוספים כמו למשרדי דואר, למסעדות באזור, לקווי אוטובוס ותחבורה ציבורית ולחניונים. דוגמא למתחמי משרדים להשכרה בר"ג המתאימים לחברות בתחום המשפט היא מגדלי ב.ס.ר המציעים יוקרה לצד מיקום נוח ונגישות הן לבתי משפט באזור והן לתחבורה ציבורית ושירותים נלווים.


מתחמי משרדים להשכרה בת"א נוספים המתאימים לסוגים שונים של עסקים ניתן למצוא בקרבת הים לעסקים המעוניינים בנוף לחוף ימה של תל אביב או במגדלי עזריאלי לעסקים המעוניינים ביוקרה שבגובה הרב ובקרבה לקניון עזריאל ולתחנת הרכבת. לסיכום, בחירה של משרדים להשכרה או משרדים למכירה על פי אופי העסק חשובה ביותר לרווחתם של לקוחות החברה, מיצוב החברה בשוק ועובדי החברה.