משרדים להשכרה לרופאים בתל אביב

תל אביב הפכה להיות מעצמת העסקים של ישראל ולא בכדי, כולם רוצים ושואפים להקים
עסק או משרד דווקא בעיר.
אין ספק כי משרדים להשכרה בתל אביב צפון או במרכז, מבוקשים מאוד ולכן החלטנו למנות את כל הסיבות הנכונות למדוע כדאי ושווה לשכור משרד בעיר כרופא/ה וליהנות משלל היתרונות והמוניטין של העיר לצד כמה נקודות למחשבה.

להלן מעט מידע על משרדים להשכרה בתל אביב אשר לבטח יוכלו לעזור
לכם בהחלטה לצד ההתנהלות לאחר ששכרתם את המשרד המבוקש;


למה חשוב מיקום המשרד / קליניקה?

מיקומו של המשרד או מיקומה של הקליניקה הוא אחד הפרמטרים החשובים ביותר ובמיוחד כאשר מדובר על העיר תל אביב.
כל משרד וקליניקה, צריכים להיות נגישים, לכלול חנייה (חופשית או בתשלום), להתאים לקהל היעד ככל האפשר ולהיות נוחים להגעה (בין אם ברכב לבין אם באמצעות תחבורה ציבורית).

לצורך העניין, לא יעזור אם המשרד יהיה מפואר אך יהיה בקצה אחד של העיר ואין אליו דרכי גישה נוחות. כאשר מגיע הרגע לבחור את מיקום המשרד או הקליניקה, עצרו וחשבו על מה יהיה הכי נוח לקהל היעד שלכם או האם יהיה נוח להגיע אליכם בכל תצורה אפשרית.

חשוב לזכור - בתל אביב יש לא מעט עומסי תנועה ואין הרבה חנייה ולכן אלו פרמטרים חשובים מאוד אשר יש לתת עליהם את הדעת.


האם עדיף שהמשרד יהיה במגדלים או קרוב לבית החולים?

לשאלה זו אין תשובה אחת וזאת מהסיבה הפשוטה שזה מאוד קשור בתחום בו אתם עוסקים והאם הוא מחייב קפיצה מיידית לבית החולים או שמא מדובר על תחום בו קובעים ניתוחים או הליכים מראש.

אין ספק כי קרבה לבית חולים בהחלט תהייה נוחה לרופא/ה ותאפשר לבצע הליכים / ניתוחים ומיד לחזור למשרד והשיקול צריך להיות בהתאם: האם אתם רופאים אשר מבצעים ניתוחים באופן קבוע או שאתם יותר בקליניקה עצמה? ישנם לא מעט רופאים אשר הקרבה אקוטית להם ותחסוך להם לא מעט "בירוקרטיה" (בזבוז זמן בנסיעות, חנייה, נוחות וכדומה) ועבור אלו, מומלץ מאוד להתקבע בקרבת בית החולים עצמו.

אם נקביל זאת אל עורכי דין והקרבה לבתי משפט הרי שמדובר בהחלט ביתרון אדיר ולכן משרדים להשכרה בתל אביב לעורכי דין בהחלט ראוי ויהיו קרובים לבית משפט ומאידך יש לא מעט בתי משפט ברחבי הארץ.

באיזה מצבים נצטרך שיפוץ משרד שמתאים לקליניקה?

סביר להניח שברוב המצבים יהיה צורך בשיפוץ אך לאו דווקא הוא יצא מכיס הרופא עצמו.
אם נחשוב על זה, גם כאשר נכנסים לבית חדש, תמיד צריך עוד התאמות ועוד שינויים ולפעמים מה שחשבנו על הנייר אינו בדיוק מתיישב טוב במציאות.
הדבר הכי חשוב ומה שצריך להנחות הוא התאמת המשרד לצרכים שלכם ומה יהפוך אותו לפרקטי יותר.


מרפאות בבנייני מגורים האם יש היתר והאם השוק הזה משתנה?

 

נושא זה עדיין נמצא בסוג של "מחלוקת", גם מהפן של כיצד קליניקה או מרפאה בבניין מגורים נתפסת בעיני המטופלים עצמם... ישנם אזורים בארץ שהדבר מאוד מקובל אך ישנם אזורים בהם זה פחות מקובל ואף עלול להדיר את רגלם של המטופלים.

אפשר בהחלט לומר כי לא מעט אנשים מפעילים עסקים וקליניקות מהבית (כגון: מטפלי NLP, פסיכולוגים וכדומה) אך גם במקרים אלו, חשוב לעשות זאת באופן שהוא נפרד מהבית עצמו וכזה שלא יגרום למטופל להרגיש שהוא נכנס לתוך בית בו חיים אנשים.

לסיכום, באם אתם תרים אחר משרדים להשכרה בתל אביב או משרדים להשכרה בתל אביב צפון, זו כתבה שכדאי לכם לשמור. זכרו את הנקודות שהעלינו כאן וזכרו, אנחנו כאן לעזור לכם ולמצוא עבורכם את המשרד הטוב והכון ביותר לצרכים שלכם.


מספר נכס מיקום שטח (מ"ר) מחיר תיאור לפרטים נוספים
12,810תל אביב צפון125-125השכרה- 78 ש"ח למ"רבצפון תל אביב משרד מיוחד מאוד במיקום אסטרטגי , שטח של 210 מ"ר מחולק ל 8 חדרי עבודה + ישבות + קבלה +מטבחון+ שירותים המחיר כולל חניות !!!!
מספר נכס מיקום שטח (מ"ר) מחיר תיאור לפרטים נוספים
13,010תל אביב צפון300-650השכרה- 130 ש"ח למ"רבמגדל מפואר בצפון ת"א ניתן לשכור משרד/קליניקה משופץ מחולק לאזור קבלה והמתנה, חדר לשכה למנהל, חדר ישיבות מרווח מטבח + 7 חדרים.
מספר נכס מיקום שטח (מ"ר) מחיר תיאור לפרטים נוספים
5677/1תל אביב צפון100-1500השכרה- 80 ש"ח למ"רבניין משרדים מבוקש בצפון ת"א, שטח משרד 300 מ"ר מחולק הייטב לחדרי צוות, עובדים, ישיבות, מקלחת פרטית !!
מספר נכס מיקום שטח (מ"ר) מחיר תיאור לפרטים נוספים
12,355תל אביב צפון40-225השכרה- 55 ש"ח למ"רבצפון הישן של ת"א בבניין משרדים מיוחד מאוד !! ניתן להשכיר 182 מ"ר או 225 מ"ר . במחיר אטרקטיבי !!! עם נוף עוצר נשימה !
מספר נכס מיקום שטח (מ"ר) מחיר תיאור לפרטים נוספים
330/1תל אביב צפון135-800השכרה- 115 ש"ח למ"רבנין משרדים מפואר בצפון ת"א ניתן לשכור 120-800 מ"ר בגימור מלא
מספר נכס מיקום שטח (מ"ר) מחיר תיאור לפרטים נוספים
10,260תל אביב צפון100-240השכרה- 90 ש"ח למ"רמשרדים מפוארים באחד האיזורים המבוקשים בתל אביב כיכר המדינה 11 חדרים+מטבחון שירותים וחדר ישיבות גדול
מספר נכס מיקום שטח (מ"ר) מחיר תיאור לפרטים נוספים
10224תל אביב צפון100-100השכרה- 75 ש"ח למ"רבאיזור מסחרי שקט בצפון תל אביב משרדים משופצים לכניסה מיידית המשרד כולל חניות
מספר נכס מיקום שטח (מ"ר) מחיר תיאור לפרטים נוספים
234תל אביב צפון500-2500השכרה- 80 ש"ח למ"רבנין משרדים ייצוגי עצמאי ברמת החייל ,המשרדים מחווטים ומסודרים לכניסה מיידית.
מספר נכס מיקום שטח (מ"ר) מחיר תיאור לפרטים נוספים
7006תל אביב צפון100-100השכרה- 60 ש"ח למ"רבסמוך לבניין עיריית ת"א 100 מ"ר, משרדים מחולקים ומסודרים
מספר נכס מיקום שטח (מ"ר) מחיר תיאור לפרטים נוספים
8337תל אביב צפון170-300השכרה- 105 ש"ח למ"רבמגדל ייצוגי במתחם בית המשפט, 170-300 מ"ר, משרדים ברמת גימור גבוהה מאוד, מתאים מאוד לעו"ד, רו"ח , בתי השקעות וכו'